Częstochowa: nowe wiaty przystankowe przypadną do gustu kibicom piłki nożnej!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak informuje częstochowski Zarząd Dróg, na przystankach autobusowych i tramwajowych nieopodal stadionu piłkarskiego miejskiego klubu Raków Częstochowa stanęły wiaty przystankowe stylizowane na bramki i ławki rezerwowych. Teraz każdy kibic poczuje się jeszcze ważniejszą częścią drużyny!

Według wyliczeń, wiaty i podłączenie mediów kosztowały łącznie ponad 40 tysięcy złotych. Co ciekawe, inwestycję przeprowadził i ufundował Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie. Poprzednie wiaty przystankowe zostały przeniesione w inne części miasta – nic się nie zmarnowało. Inwestycja wpisała się w program Lepsza Komunikacja w Częstochowie, a symboliczna instalacja nowych wiat wraz z gratulacjami dla klubu została przekazana na ręce sterników Rakowa przez prezydenta Częstochowy, Krzysztofa Matyjaszczyka.

(Fot. materiały prasowe MPK w Częstochowie)

architeasers

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kieliszki do wódki – elegancja i styl na Twoim stole!
Kieliszki do wódki – elegancja i styl na Twoim stole!
Kieliszki do wódki - wyjątkowy smak i styl na Twoim stole!
Podróż do świata krzewów: tajniki ich sadzenia i pielęgnacji
Podróż do świata krzewów: tajniki ich sadzenia i pielęgnacji
Zanurz się w fascynującym świecie krzewów! Przekonaj się, jak prawidłowo sadzić i pielęgnować te rośliny, aby cieszyć się ich pięknem przez cały rok.
Krzesła ogrodowe – doskonałe rozwiązanie dla Twojego ogrodu
Krzesła ogrodowe – doskonałe rozwiązanie dla Twojego ogrodu
Pomyśl o swoim ogrodzie jako o miejscu, gdzie możesz się zrelaksować, odpocząć i cieszyć się świeżym powietrzem. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia ogrodu są krzesła ogrodowe. Są one nie tylko praktyczne, ale także estetyczne, dodając uroku Twojej przestrzeni zewnętrznej.
Ostatnie wpisy